Press "Enter" to skip to content

Zumm Cafe& Restaurant

Nerde ne var, nereye gidelim köşemize hoşgeldiniz. 👌
Bugün size Kavacığın gözdesi Zumm Cafe& Restaurantı anlatacağım. Her yaş grubuna titizlikle uyum sağlayan, müsterilerine iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş bir cafe burası. Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmakta ve kendini geri bildirimlerle sürekli olarak geliştiriyor. Günün yorgunluğunu atmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz adres Zumm. Yemekleri, tatlıları, kahveleri enfes.. Müşterileri icin fiyat aralıkları normal düzeylerde. Ulaşımı kolay, yürüme mesafesi yok denecek kadar az. Sadece yemek çeşitleri, tatlıları, kahveleri var diye düşünmeyin. Karaoke ve canlı müzik de var. 70 kişilik salonları mevcut. Kisi başı ücretleri 20 TL + 2 saat istediğiniz gibi vakit geçirebiliyorsunuz. Biz Puanpoint olarak çok beğendik. Salonları eğlenmeye gayet elverişli.Her cumartesi canlı müzikleri var.  Sanatçının sesi mükemmel, kahvenizi yudumlarken müzik dinlemek haftanın yorgunluğunu alacaktır. 😌

Doğum günü organizasyonları, iş toplantıları, karaoke, sınavlar… Sizin istediğiniz şekilde salonlarını hazır hale getiriyorlar. Bizlere gidip keyifli vakit geçirmek kalıyor.
Puanpoint ailesine özel kampanyası ise:  2 kez hamburger + içecek alan müsterilerine özel 3. alımda 27, 5 TL yerine sadece 17, 5 TL. QR kodunuzu istemeyi unutmayın..
Afiyet olsun 🌺 İyi eğlenceler dileriz. https://www.instagram.com/puanpoint/
Adres:Kavacık, Orhan Veli Kanık Cd. No:57/B, 34810 Beykoz/İstanbul
Rezervasyon için bilgi telefon:0539 200 98 66
Instagram: @zummcafe 
Yorumlarınızı bekliyoruz… 🌺

puanadmin
puanadmin

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir